go top

UPCOMING MATCHES

HomeAway
2018-10-24
15:00River MelillaMartos
2018-10-27
10:30TamaraceiteClub Atletico Tacoronte
14:30Santa UrsulaPanaderia Pulido San Mateo
15:00IbarraEl Cotillo
2018-10-28
11:00CD BuzanadaUnion Viera
11:00San FernandoMensajero
11:00SD TeniscaLanzarote
11:00Tenerife BAtletico Union Guimar
11:00YaizaLas Palmas C
11:00La CuadraLas Zocas
11:00Villa Santa BrigidaCD Marino
16:00BarcoPaiosaco
16:00BoiroSilva SD
16:00CD ChocoAlondras
16:00Porrino IndustrialCompostela
16:00UD OurenseArosa SC
16:00Caudal DeportivoLlanera
16:00CD ColungaCondal
16:00CovadongaUniversidad Oviedo
16:00El San MartinL'Entregu
16:00MosconiaLa Madalena
16:00San ClaudioLealtad
16:00GranollersUE Figueres
16:00L HospitaletCerdanyola
16:00Llagostera Costa BravaPrat
16:00Reus Deportiu BCastelldefels
16:00SantfeliuencVilafranca
16:00TerrassaSan Cristobal CP
16:00UE SantsSant Andreu
16:00AlziraSaguntino
16:00Elche CF IlicitanoJove
16:00EldenseAcero
16:00Olimpic XativaAtzeneta
16:00OrihuelaLa Nucia
16:00PaiportaVilamarxant
16:00Rayo IbenseCrevillente
16:00Silla CFNovelda CF
16:00Atletico PintoSR Villaverde Boetticher
16:00CarabanchelAlcorcon B
16:00Getafe BSan Agustin
16:00Las RozasRSD Alcala
16:00Leganes BSanta Ana
16:00Pozuelo de AlarconTres Cantos
16:00Rayo Vallecano BCanillas
16:00San FernandoAlcobendas
16:00Trival ValderasParla
16:00AlmazanG. Segoviana
16:00ArandinaCebrerena
16:00Atl. AstorgaBupolsa
16:00La GranjaBembibre
16:00SD DeustoBeasain
16:00Santa Marta TormesAtl. Tordesillas
16:00AntequeraMotril
16:00CD AlhaurinoVelez
16:00GuadixAtarfe Industrial
16:00JaenMancha
16:00Juventud TorremolinosEl Palo
16:00LojaCD Torreperogil
16:00RinconMartos
16:00UD San PedroCP Almeria
16:00Atletico EspelenoCD Utrera
16:00Betis BArcos CF
16:00Cadiz CF BCD Gerena
16:00CeutaAlgeciras
16:00ConilSan Roque
16:00Cordoba BGuadalcacin
16:00Puente GenilCabecense
16:00Xerez CDSevilla FC C
16:00Platges de CalviaMallorca B
16:00Son CladeraSan Rafael
16:00Club Olimpico de TotanaHuercal-Overa
16:00Deportiva MineraCD Algar
16:00EDMF ChurraCartagena B
16:00Estudiantes de MurciaLorca Deportiva
16:00La UnionMuleno
16:00Lorca FCMazarron CF
16:00MinervaUD Los Garres
16:00ArenteiroCeltiga
16:00UCAM Murcia BCiudad de Murcia
16:00LarachaPolvorin
16:00YeclanoCA Pulpileno
16:00Racing Club VillalbesOurense CF
16:00AD LlerenenseValdelacalzada
16:00Marino de LuancoGijon Industrial
16:00AzuagaCD Coria
16:00TuillaLlanes
16:00CacerenoMontijo
16:00ArroyoPueblonuevo
16:00Atletico AlbericiaSiete Villas
16:00DiocesanoOlivenza
16:00BezanaSantander B
16:00UP PlasenciaMerida AD
16:00LaredoRevilla
16:00CD CorellanoMutilvera
16:00Rinconeda PolancoUnion Montanesa Escobedo
16:00AgoncilloPradejon
16:00SolaresRibamontan al Mar
16:00CalasancioSD Logrones
16:00UD SamanoVelarde
16:00CCD AlberiteVianes
16:00BasconiaAmurrio Club
16:00Haro DeportivoCDFC Calzada
16:00PamplonaBeti Onak
16:00Lagun OnakSanturtzi
16:00NaxaraRiver Ebro
16:00Valle EguesCD Cantolagua
16:00OrdiziaSD San Pedro
16:00OyonesaYague
16:00PasaiaSodupe
16:00VareaAutol
16:00PortugaleteBalmaseda
16:00Belchite 97Brea
16:00San IgnacioBermeo
16:00BinefarSan Lorenzo Flumen
16:00SantuxuZamudio
16:00CF IlluecaSan Juan Zaragoza
16:00SestaoReal Sociedad C
16:00La AlmuniaTamarite
16:00OrdiziaSD San Pedro
16:00Pobla MafumetHorta
16:00RobresVillanueva CF
16:00SestaoReal Sociedad C
16:00Villarreal CRoda
16:00SarinenaAlmudevar
16:00FE GramaMartinenc
16:00UD CasetasAtletico Monzon
16:00Llagostera Costa BravaPrat
16:00El San MartinL'Entregu
16:00Zaragoza BBorja
16:00TerrassaSan Cristobal CP
16:00AlmagroVillacanas
16:00UE SantsSant Andreu
16:00Atletico PintoSR Villaverde Boetticher
16:00La SolanaAtl. Ibanes
16:00CarabanchelAlcorcon B
16:00MarchamaloGuadalajara
16:00Huetor VegaAlhaurin
16:00Pozuelo de AlarconTres Cantos
16:00SocuellamosMadridejos
16:00LinaresTorredonjimeno
16:00ToledoQuintanar
16:00River MelillaHuetor Tajar
16:00Tomelloso CFAzuqueca
16:00CD CorellanoMutilvera
16:00Ciudad de LucenaXerez D.F.C.
16:00Coria C.F.Lebrijana
16:00Los BarriosEcija
16:00Belchite 97Brea
16:00Ciudad CiezaReal Murcia B
16:00RobresVillanueva CF
16:00Mar MenorAguilas FC
16:00UD CasetasAtletico Monzon
16:00Mora CFVillarrubia
16:00CD ColungaCondal
16:00Puertollano C.F.Ciudad Real
16:00MosconiaLa Madalena
16:00CastueraCD Calamonte
16:00MoraloRCP Valverdeno
16:00ValdiviaAceuchal
16:00BurladesCortes
16:00CD ArdoiTxantrea
16:00HuarteAlesves
16:00Osasuna BBeti Kozkor
16:00PenaAD San Juan
16:00SubizaCirbonero
16:00Getafe BSan Agustin
16:00AlfaroBerceo
16:00ArnedoAnguiano
16:00Logrones PromesasCF Rapid
16:00Leonesa 2Briviesca
16:00Puertollano C.F.Ciudad Real
16:00TaranconLa Roda
16:00FerrolBergantinos
16:00RibadumiaSomozas
16:00Club SieroUnion Club Ceares
16:00PravianoReal Aviles
16:00Barreda BalompieCayon
16:00Naval ReinosaTorina
16:00TropezonTextil Escudo
16:00VimenorGuarnizo
16:00SomorrostroAlaves B
16:00AscoCE Europa
16:00FE GramaMartinenc
16:00Torre LevantePaterna
16:00CD MostolesVicalvaro
16:00Burgos PromesasLa Virgen
16:00Leonesa 2Briviesca
16:00Real AvilaCristo Atletico
16:00Sporting UxamaLa Baneza
16:00ZamoraNumancia B
16:00BinissalemIbiza Islas Pitiusas
16:00EsporlesPoblense
16:00FerriolenseAlcudia
16:00LlosetenseFormentera
16:00ManacorMercadal
16:00Pena DeportinaSantanyi
16:00Santa Catalina AtleticoFelanitx
16:00SollerMurense
16:00Jerez CFExtremadura UD B
16:00EzcabarteCD Baztan
16:00CalamochaSabinanigo
16:00TarazonaUtebo FC
16:00Albacete BVillarrobledo
16:00Mora CFVillarrubia
16:00Jerez CFExtremadura UD B
16:00San IgnacioBermeo
16:00CD MostolesVicalvaro
16:00Las RozasRSD Alcala
16:00LojaCD Torreperogil
16:00CastueraCD Calamonte
16:00La SolanaAtl. Ibanes

Tercera Division: Group 4

spain - 2018/2019

#TeamPWDLGSGAGDPtsRecent Form
1 Portugalete 9711234+1922 WWWWL
2 Sestao River 96212110+1120 LDWWW
3 Deportivo Alaves II 9531166+1018 WDWDD
4 Santutxu 953184+418 WWDWW
5 Balmaseda 9522168+817 WDWWD
6 JD Somorrostro 95221811+717 DDWWL
7 Beasain 9432139+415 WWLWD
8 San Ignacio 9342128+413 DLDLW
9 Real Sociedad III 9333126+612 DDLLD
10 Lagun Onak 93241415-111 LDWLL
11 Pasaia KE 9324611-511 LWLWD
12 Amurrio 9315616-1010 DLWLW
13 Zamudio 93151122-1110 LDLWW
14 Basconia 92341213-19 DWWDL
15 Santurtzi 915369-38 DLDDD
16 Deusto 9153812-48 LDLLD
17 Sodupe 9144613-77 DLLLW
18 Club Bermeo 9144619-137 WDDLL
19 Ordizia 9054715-85 DDLDL
20 SD San Pedro 9117919-104 LLLLD
HomeScoreAway
2018-10-20
FTBeasain[4 : 1]Lagun Onak
FTZamudio[0 : 4]Portugalete
FTClub Bermeo[2 : 0]Pasaia KE
FTAmurrio[0 : 0]San Ignacio
FTReal Sociedad III[3 : 3]JD Somorrostro
FTSD San Pedro[0 : 1]Santutxu
FTBalmaseda[3 : 0]Sestao River
advertisement