go top

UPCOMING MATCHES

HomeAway
2019-04-27
10:00FelanitxPoblense
14:00MurenseIbiza Islas Pitiusas
14:00Pena DeportinaManacor
14:00CD BaztanPena
14:00HuarteOsasuna B
14:00Las Palmas CVilla Santa Brigida
14:30FerriolenseSanta Catalina Atletico
14:30LlosetenseMallorca B
14:30Panaderia Pulido San MateoEl Cotillo
15:00SantanyiBinissalem
15:00CortesValle Egues
15:00Atletico Union GuimarUnion Viera
15:00Las ZocasCD Buzanada
17:00ConstanciaSon Cladera
2019-04-28
09:30MercadalEsporles
10:00CD MarinoSD Tenisca
10:00MensajeroIbarra
10:00Beti OnakEzcabarte
10:00Club Atletico TacoronteLanzarote
10:00La CuadraTamaraceite
10:00San FernandoTenerife B
10:00YaizaSanta Ursula
15:00Atl. IbanesLa Roda
15:00AzuquecaVillarrobledo
15:00Ciudad RealAlmagro
15:00GuadalajaraQuintanar
15:00SocuellamosTomelloso CF
15:00MinervaLorca Deportiva
15:00UCAM Murcia BCA Pulpileno
15:00CD AlhaurinoCP Almeria
15:00VelezCD Torreperogil
15:00Cadiz CF BXerez D.F.C.
15:00Los BarriosLebrijana
15:00Atarfe IndustrialTorredonjimeno
15:00GuadixEl Palo
15:00Huetor VegaHuetor Tajar
15:00JaenAntequera
15:00LinaresJuventud Torremolinos
15:00LojaUD San Pedro
15:00MartosMancha
15:00RinconMotril
15:00River MelillaAlhaurin
15:00Atletico EspelenoAlgeciras
15:00Betis BCiudad de Lucena
15:00CD GerenaArcos CF
15:00CeutaCD Utrera
15:00ConilCordoba B
15:00EcijaCabecense
15:00Puente GenilCoria C.F.
15:00Sevilla FC CSan Roque
15:00Xerez CDGuadalcacin
15:00ArenteiroArosa SC
15:00CD ChocoFerrol
15:00LarachaCompostela
15:00Racing Club VillalbesPaiosaco
15:00Lorca FCHuercal-Overa
15:00CD ColungaCaudal Deportivo
15:00L'EntreguGijon Industrial
15:00LlaneraUnion Club Ceares
15:00LlanesMosconia
15:00CayonTextil Escudo
15:00LaredoVimenor
15:00RevillaSolares
15:00Rinconeda PolancoNaval Reinosa
15:00UD SamanoBarreda Balompie
15:00Union Montanesa EscobedoTropezon
15:00Alaves BSan Ignacio
15:00BalmasedaAmurrio Club
15:00Real Sociedad CBasconia
15:00SanturtziSestao
15:00BarcoPorrino Industrial
15:00SD DeustoSantuxu
15:00BoiroUD Ourense
15:00SD San PedroSodupe
15:00Ourense CFCeltiga
15:00SomorrostroPortugalete
15:00PolvorinBergantinos
15:00ZamudioBermeo
15:00RibadumiaSilva SD
15:00San Cristobal CPUE Sants
15:00SomozasAlondras
15:00SantboiaPobla Mafumet
15:00CondalMarino de Luanco
15:00AlziraElche CF Ilicitano B
15:00La MadalenaClub Siero
15:00JoveAcero
15:00LealtadUniversidad Oviedo
15:00Olimpic XativaTorre Levante
15:00PravianoEl San Martin
15:00PaiportaVillarreal C
15:00Real AvilesCovadonga
15:00PaternaLa Nucia
15:00TuillaSan Claudio
15:00AlcudiaSoller
15:00RodaNovelda CF
15:00GuarnizoSiete Villas
15:00SaguntinoRayo Ibense
15:00Santander BAtletico Albericia
15:00VilamarxantEldense
15:00TorinaRibamontan al Mar
15:00RSD AlcalaRayo Vallecano B
15:00VelardeBezana
15:00San AgustinLas Rozas
15:00BeasainPasaia
15:00Santa AnaCanillas
15:00Lagun OnakOrdizia
15:00CastelldefelsLlagostera Costa Brava
15:00Atl. TordesillasBupolsa
15:00CE EuropaCerdanyola
15:00Burgos PromesasLa Baneza
15:00HortaSant Andreu
15:00La GranjaReal Avila
15:00MartinencVilafranca
15:00La VirgenBembibre
15:00PratL Hospitalet
15:00Numancia BCristo Atletico
15:00Reus Deportiu BAsco
15:00Santa Marta TormesCebrerena
15:00TerrassaGranollers
15:00ZamoraBriviesca
15:00UE FigueresSantfeliuenc
15:00AtzenetaSilla CF
15:00CrevillenteOrihuela
15:00AlcobendasCD Mostoles
15:00Alcorcon BVillaverde San Andres
15:00Getafe BPozuelo de Alarcon
15:00ConstanciaSon Cladera
15:00ParlaAtletico Pinto
15:00FelanitxPoblense
15:00San FernandoCarabanchel
15:00FerriolenseSanta Catalina Atletico
15:00Tres CantosVicalvaro
15:00FormenteraSan Rafael
15:00Trival ValderasLeganes B
15:00LlosetenseMallorca B
15:00AlmazanSporting Uxama
15:00ArandinaG. Segoviana
15:00MurenseIbiza Islas Pitiusas
15:00Atl. AstorgaLeonesa 2
15:00Pena DeportinaManacor
15:00AlesvesCD Ardoi
15:00Beti KozkorCD Cantolagua
15:00BurladesCD Corellano
15:00CD BaztanPena
15:00CirboneroTxantrea
15:00CortesValle Egues
15:00SantanyiBinissalem
15:00MutilveraAD San Juan
15:00CF RapidAgoncillo
15:00VareaNaxara
15:00VianesCalasancio
15:00MadridejosToledo
15:00CAP Ciudad de MurciaAguilas FC
15:00Mora CFMarchamalo
15:00Ciudad CiezaClub Olimpico de Totana
15:00Puertollano C.F.La Solana
15:00EDMF ChurraEstudiantes de Murcia
15:00VillacanasAlbacete B
15:00La UnionDeportiva Minera
15:00VillarrubiaTarancon
15:00Mar MenorYeclano
15:00Mazarron CFReal Murcia B
15:00MulenoCD Algar
15:00UD Los GarresCartagena B
15:00AceuchalMerida AD
15:00AD LlerenenseMoralo
15:00CD CalamonteCacereno
15:00DiocesanoValdivia
15:00Extremadura UD BAzuaga
15:00Jerez CFArroyo
15:00OlivenzaCastuera
15:00PueblonuevoMontijo
15:00RCP ValverdenoCD Coria
15:00ValdelacalzadaUP Plasencia
15:00HuarteOsasuna B
15:00PamplonaSubiza
15:00AnguianoYague
15:00AutolAlfaro
15:00BerceoOyonesa
15:00CCD AlberiteHaro Deportivo
15:00CDFC CalzadaPradejon
15:00Logrones PromesasArnedo
15:00River EbroSD Logrones
15:00CalamochaRobres
15:00CF IlluecaBrea
15:00La AlmuniaSan Lorenzo Flumen
15:00SabinanigoAlmudevar
15:00San Juan ZaragozaAtletico Monzon
15:00SarinenaBelchite 97
15:00TamariteBorja
15:00TarazonaBinefar
15:00Utebo FCVillanueva CF
15:00Zaragoza BUD Casetas
2019-05-01
15:00Arosa SCLaracha
15:00Aguilas FCMazarron CF
15:00Cartagena BCAP Ciudad de Murcia
15:00CD AlgarEDMF Churra
15:00Club Olimpico de TotanaLa Union
15:00Deportiva MineraLorca FC
15:00Estudiantes de MurciaMar Menor
15:00Lorca DeportivaUD Los Garres
15:00Real Murcia BMuleno
15:00YeclanoCiudad Cieza
15:00LlosetenseFerriolense
15:00Platges de CalviaMurense
15:00AlondrasOurense CF
15:00BergantinosBarco
15:00CeltigaPolvorin
15:00CompostelaRacing Club Villalbes
15:00FerrolArenteiro
15:00PaiosacoRibadumia
15:00Porrino IndustrialBoiro
15:00Silva SDSomozas
15:00UD OurenseCD Choco
15:00River MelillaLoja
15:00BinissalemAlcudia
15:00EsporlesConstancia
15:00Ibiza Islas PitiusasFormentera
15:00PoblenseMercadal
15:00San RafaelFelanitx
15:00Santa Catalina AtleticoPena Deportina
15:00SollerMallorca B
15:00Son CladeraSantanyi

Tercera Division: Group 15

spain - 2018/2019

#TeamPWDLGSGAGDPtsRecent Form
1 Osasuna II 3426537918+6183 WWWWD
2 Pena Sport 3425548728+5980 DWWWW
3 Mutilvera 3420955928+3169 DDWDD
4 Beti Kozkor 34171345327+2664 DLLDD
5 Cortes 34151094537+855 WWLDW
6 San Juan 34121394733+1449 DLWLD
7 Txantrea 341111124953-444 WLLLW
8 Cirbonero 341110133935+443 DWLDW
9 Burlades 341012123343-1042 LLLWW
10 Baztan 341011135971-1241 LDLLW
11 Beti Onak 34118153553-1841 LWLWD
12 Huarte 34117163750-1340 LWWLW
13 Subiza 34911144558-1338 WLWDD
14 Cantolagua 34813133754-1737 DWWWL
15 Pamplona 34910154148-737 LLDLL
16 Ardoi 34810163142-1134 LDLDL
17 Corellano 3497182958-2934 WWWDL
18 Avance Ezcabarte 3489173851-1333 WLDDL
19 Valle Egues 3489174154-1333 WDWDL
20 Alesves 3477203376-4328 LLLDL