go top

UPCOMING MATCHES

HomeAway
2018-08-26
15:00AlondrasSilva SD
15:00ArenteiroBoiro
15:00BergantinosCD Choco
15:00CeltigaPaiosaco
15:00LarachaBarco
15:00Ourense CFArosa SC
15:00PolvorinCompostela
15:00Racing Club VillalbesPorrino Industrial
15:00RibadumiaUD Ourense
15:00SomozasFerrol
15:00Club SieroPraviano
15:00CovadongaMosconia
15:00Gijon IndustrialReal Aviles
15:00LealtadLa Madalena
15:00L Entregu Club de FutbolLlanera
15:00LlanesEl San Martin
15:00Marino de LuancoCD Colunga
15:00San ClaudioCaudal Deportivo
15:00Union Club CearesTuilla
15:00Universidad OviedoCondal
15:00Atletico AlbericiaRinconeda Polanco
15:00Barreda BalompieVimenor
15:00CayonSantander B
15:00CF Ribamontan al MarUnion Montanesa Escobedo
15:00Siete VillasUD Samano
15:00SolaresLaredo
15:00Textil EscudoRevilla
15:00TorinaGuarnizo
15:00TropezonBezana
15:00VelardeNaval Reinosa
15:00FE GramaAsco
15:00GranollersPobla Mafumet
15:00Llagostera Costa BravaUE Sants
15:00MartinencCastelldefels
15:00PratHorta
15:00Reus Deportiu BVilafranca
15:00San Cristobal CPSant Andreu
15:00SantboiaCerdanyola
15:00TerrassaL Hospitalet
15:00UE FigueresCE Europa
15:00Alcorcon BSanta Ana
15:00Atletico PintoTrival Valderas
15:00CanillasGetafe B
15:00CD MostolesLas Rozas
15:00Pozuelo de AlarconLeganes B
15:00Rayo Vallecano BSan Fernando
15:00San AgustinCarabanchel
15:00SR Villaverde BoetticherAlcobendas
15:00Tres CantosRSD Alcala
15:00VicalvaroParla
15:00BergantinosCD Choco
15:00CeltigaPaiosaco
15:00PolvorinCompostela
15:00Racing Club VillalbesPorrino Industrial
15:00LlanesEl San Martin
15:00San ClaudioCaudal Deportivo
15:00Ibiza Islas PitiusasAlcudia
15:00MurenseSantanyi
15:00Amurrio ClubLagun Onak
15:00Aguilas FCCartagena B
15:00Atletico AlbericiaRinconeda Polanco
15:00AceroAtzeneta
15:00Novelda CFVilamarxant
15:00SaguntinoVillarreal C
15:00Amurrio ClubLagun Onak
15:00BasconiaSD Deusto
15:00BermeoBeasain
15:00OrdiziaPortugalete
15:00PasaiaSestao
15:00San IgnacioSomorrostro
15:00SanturtziSantuxu
15:00SD San PedroReal Sociedad C
15:00SodupeAlaves B
15:00ZamudioBalmaseda
15:00SaguntinoVillarreal C
15:00AceroAtzeneta
15:00Elche CF IlicitanoTorre Levante
15:00EldenseRayo Ibense
15:00JoveCrevillente
15:00La NuciaAlzira
15:00Novelda CFVilamarxant
15:00OrihuelaPaiporta
15:00RodaPaterna
15:00SaguntinoVillarreal C
15:00Silla CFOlimpic Xativa
15:00ArandinaBembibre
15:00Atl. AstorgaAlmazan
15:00BriviescaG. Segoviana
15:00CebrerenaLa Virgen
15:00Cristo AtleticoBupolsa
15:00Jupiter LeonesZamora
15:00La BanezaAtl. Tordesillas
15:00La G. .Santa Marta Tormes
15:00Real AvilaBurgos Promesas
15:00Sporting UxamaNumancia B
15:00AlhaurinVelez
15:00AntequeraRincon
15:00BasconiaSD Deusto
15:00CD TorreperogilTorredonjimeno
15:00Elche CF IlicitanoTorre Levante
15:00CP AlmeriaHuetor Tajar
15:00La GranjaSanta Marta Tormes
15:00El PaloMartos
15:00Huetor VegaMancha
15:00JaenLinares
15:00Juventud TorremolinosCD Alhaurino
15:00LojaRiver Melilla
15:00MotrilAtarfe Industrial
15:00UD San PedroGuadix

Tercera Division: Group 3

spain - 2018/2019

#TeamPWDLGSGAGDPtsRecent Form
1 Atletico Albericia 000000+00
2 Barreda 000000+00
3 Bezana 000000+00
4 Cayon 000000+00
5 Cultural Guarnizo 000000+00
6 Escobedo 000000+00
7 Laredo 000000+00
8 Naval 000000+00
9 Racing Santander II 000000+00
10 Revilla 000000+00
11 Ribamontan al Mar 000000+00
12 Rinconeda Polanco 000000+00
13 Siete Villas 000000+00
14 Solares 000000+00
15 Samano 000000+00
16 Textil Escudo 000000+00
17 Torina 000000+00
18 Tropezon 000000+00
19 Velarde 000000+00
20 Vimenor 000000+00
advertisement